About ME

MERHABALAR!

BİZ DÜĞÜN KAREM

30 senelik tecrübemizle 2010 yılından beri Düğün Karem olarak sizlerle beraberiz. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında bizi Ataşehir’de bulabilirsiniz. Bizi diğer düğün fotoğrafçılarından ayıran en önemli özelliğimiz kötü hava koşullarında stüdyo seçeneğimizin bulunması. Artık stüdyosu olan çok fazla fotoğrafçı kalmadı. Kötü hava koşullarında sizlere yardımcı olmak için stüdyo seçeneğimiz bulunmakta. Fotoğrafçılık üzerine aldığımız eğitimler ve 30 yıllık tecrübemizle de farkımız belli oluyor. Her yıl düzenli olarak yenilediğimiz ekipmanlarımız, makinelerimizle de kaliteli fotoğraflarınıza imza atıyoruz. Kullandığımız fotoğraf makinesi aksesuarlarına önem veriyor, sizlerin daha iyi fotoğraflara kavuşmanızı istiyoruz. Bazen en güzel ve anlamlı duyguları fotoğraflarımız anlatır. Bir fotoğraflara baktığınızda uzun bir süre bakmalı ve duyguyu hissetmelisiniz. Düğün fotoğrafları gelin damat birbirine aşkla baktığında güzelleşiyor. Biz de bu özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için ekibimizle birlikte titizlikle çalışıyor, isteklerinizi dinleyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sizi anlatan bir film mi istersiniz? Düğünüzün hazırlık aşamalarından başlayarak hikayenizi anlatan bir düğün hikayesi mi? Yoksa düğününüzün küçük bir videosu mu? Yoksa belirlediğiniz konseptten oluşan harika bir fotoğraf albümü mü? Belki düğün öncesinde yapılan Save the date fotoğrafları… Bizlere geçmişten kalan en değerli hatıralarımız fotoğraflarımızdır. Düğün Karem olarak da sizlere unutulmaz duyguları duyguları tekrar yaşatmak buradayız, düğün fotoğraf albümü çeşitlerimizle evinizin en güzel köşesinde yerimizi almak istiyoruz. Çekim sonrasında fotoğraflarınızı orijinal kopyaları ile beraber 3 hafta içinde sizlere ulaştırıyoruz. 4 hafta önceden çekim türünüze karar vermeli ve bizden randevu almalısınız. Peki siz nasıl bir düğün çekim türü istediğinize karar verdiniz mi? Hem stüdyo çekimi hem de dış çekim imkânımızla özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için yanınızdayız. Hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.50

Organizasyon
0
Bugüne Kadar Tamamlanan
0
Mutlu Müşteri
0
Ziyaretçiler
0
Düğün.com

Müşteri Yorumları

Damla & Orhan

"Ekip harika samimi, içten bizi biraz yordular ama değdi. Ömür boyu bakıp mutlu olabilceğimiz kareler bıraktılar cok teşekkür ederiz. Albümlerimize her baktığımızda tekrar o anları bize yaşattığınız için.. Enerjiniz hiç düşmesin :)"

- Damla & Orhan
pelin & yılmaz

"Ataşehir Botanik bahçede çekimimizi yaptık çok eğlenceli bir çekim geçirdik klibimiz ve albümümüz harika ellerinize sağlık :)"

- pelin & yılmaz
Arzu & Mustafa

"Hayatımda daha önce hiç sandala binmemiştim. Sizin sayenizde hem ilki yaşadım hemde harika fotoğraflarımız oldu. ellerinize sağlık teşekkür ederiz. Albümlerimiz harika"

- Arzu & Mustafa